معرفی سرویس ثبت UDID


زمان تحول: ۵ تا ۶۰ دقیقه 
قیمت: ۱۵‌هزار‌تومان 
 

با استفاده از این سرویس شما می‌توانید نسخه های BETA یا به زبان ساده تر ورژن های ابتدایی که قبل از ورژن اصلی فقط برای برنامه نویسان از طرف اپل عرضه می‌شود را بروی دستگاه خود نصب کنید. UDID یک سریال ۴۰ کاراکتری می‌باشد که همانند پلاک خودرو, مشخصه دستگاه شماست. به این ترتیب ما سریال UDID دستگاه شما را در اکانت دولپر خودمان در سایت اپل ثبت کرده و این اجازه به شما داده خواهد شد که همانند ما ورژن های بتا را نصب کنید.
بر خلاف اکانت iResign, پس از خرید این سرویس فایلی برای شما ارسال نخواهد شد. فقط ایمیلی جهت مطلع کردن شما از ثبت دیوایس برای شما ارسال می‌شود و شما با دانلود ورژن بتا, از طریق iTunes دستگاه خود را ریستور خواهید کرد.

 

ورژنهای بتا: تاپیک دانلود ورژنهای بتا iOS11
انجمن پشتیبانی: سوالات و مشکلات سرویس ثبت UDID جهت نصب ورژن بتا

معرفی سرویس iResign


زمان تحول: ۱۵ تا ۶۰ دقیقه 
قیمت: ۲۵‌هزار‌تومان 
 

با استفاده از این سرویس میتوانید کلیه اپلیکیشنهای کرک شده را بدون نیاز به جیلبرک بروی کلیه دیوایس های خود نصب کنید. با این سرویس در واقع شما به عنوان یک بتا تستر اپل شناخته میشوید که دولپر دستگاه شما را ثبت کرده و شما بجای اینکه نسخه بتا تست کنید, برنامه های اصلی را نصب می کنید.
پس از سفارش, تیم ساپورت UDID شما را ثبت کرده و ۳ فایل به همراه آموزش استفاده از سرویس به شما ایمیل خواهد شد. سپس براحتی میتوانید App ها را sign کرده و روی دیوایس خود نصب کنید.
• با خرید این سرویس UDID دستگاه شما نیز ثبت خواهد شد.
• این Certificate فقط برای یک iDevice می باشد و برای هر دستگاه باید یک نسخه جداگانه خریداری کنید.

 
راهنمای نصب: راهنمای نصب سرویس iResign
انجمن پشتیبانی: تاپیک سوالات و مشکلات پس از نصب iResign

لایسنس AirBlue Sharing


زمان تحول: ۵ تا ۶۰ دقیقه 
قیمت: ۱۵‌هزار‌تومان 
 

با استفاده از این سرویس دیگر مشکلات وارد کردن جی‌میل که منجر به سوختن وریفای کد و یا پیغامهایی مبتنی بر عدم لود اکانت و... را نخواهید داشت. پس از خرید این سرویس, در مدت زمان ذکر شده لایسنس دستگاه بطور خودکار در دیتابیس برنامه نویس ثبت شده و با ورود به سیدیا و انتخاب توئیک AirBlue Sharing مشاهده خواهید کرد که پیغام Package Officially Purchase نمایان خواهد شد.

در‌صورتی که شما نرم‌افزار کار موبایل می‌باشید می‌توانید لیستی از UDID دستگاه های مشتریان خود تهیه کرده و بصورت بالک سفارش دهید. در ضمن تخفیفات ویژه برای همکاران در نظر گرفته شده است.
 
فروشگاه اصلی: Cydia.ir
انجمن پشتیبانی: انجمن پشتیباتی ایربلو شیرینگ